Сет "На одного"


Філадельфія MAXIMUM, Гункан з тунцем, Гункан з крабом, Гункан з чукою (колір ікри летючої риби може відрізнятися), 11 шт.

400.00
460 г
Суши Запорожье, Сет "Брюс Лі"

Рис, норі, тунець, сир "Філадельфія", 1 шт.

Суши Запорожье, Сет "Брюс Лі"

Рис, норі, краб, сир "Філадельфія", 1 шт.

Східна кухня давно перестала бути дивиною для населення нашої країни і щільно увійшла в раціон харчування. Суші та роли стали улюбленими у багатьох людей завдяки цікавому поєднанню смаків, поживності, легкості та здатності задовольнити найвишуканіші гастрономічні уподобання гурманів.

Що входить до сету "На одного"?

Багато людей роблять свій вибір на користь сетів ролів - наборів, куди входять одночасно кілька видів суші. Такі варіанти користуються величезним попитом, оскільки відкривають перед покупцем додаткові можливості:

  • можна швидко накрити стіл у разі приходу нежданих гостей;
  • з'являється шанс спробувати відразу кілька різновидів страви;
  • можна запропонувати закуску для великої компанії - вистачить на всіх;
  • можливо непогано заощадити на покупці.

Усі охочі замовити роли додому в Запоріжжі неодмінно повинні ознайомитися з меню "Алло, Лосось". Наші сушисти скомпонували прекрасний сет ролів під назвою "На одного". Цей витвір кулінарного мистецтва неодмінно оцінить кожен гурман. До складу сету "На одного" входять гункани з тунцем і крабом. Приготовані вони з найсвіжішого тунця, снігового краба, традиційних листів водоростей норі, японського рису та м'якого сиру "Філадельфія". Ідеальне поєднання цих продуктів дає можливість сповна насолодитися автентичними смаками східної кухні, купивши смачні роли в Запоріжжі.

Замовляйте сет "На одного" з доставкою у нас

"Алло, лосось" - це найшвидша і найзручніша доставка ролів у Запоріжжі. Ми пропонуємо варіанти з безкоштовною доставкою та різні акції для наших клієнтів. У нас на сайті ви познайомитеся з широким асортиментом страв японської кухні, серед яких солодощі моті, суші, роли, гункани та інші ласощі. Замовляйте сет "На одного" в "Алло, Лосось" і насолоджуйтеся ідеальною стравою за вигідною ціною.


Додайте напої до вашого замовлення

Суши Запорожье, Фанта 1,25 л

Фанта 1,25 л

Суши Запорожье, Кока Кола 1,25 л
Суши Запорожье, Спрайт 0,33 л ж/б

Спрайт 0,33 л ж/б

Суши Запорожье, Кока Кола 0,33 з/б

Кока Кола 0,33 з/б

Суши Запорожье, Бон Аква 0,5 л б/г

Бон Аква 0,5 л

Суши Запорожье, Фанта 0,75 л
Суши Запорожье, Морс Імбир-Лимон 330 мл

Імбир, Лимон, цукор, очищена вода, 330 мл

Суши Запорожье, Морс "Смородина"
Суши Запорожье, Кока Кола 0,75 л

Кока Кола 0,75 л