Доставка суші у Запоріжжі

Одним із найпопулярніших підвидів суші в Японії вже довгий час є гункан. У перекладі з японської мови назва страви означає «військовий корабель». І справді на вигляд такі суші дуже схожі на невеликі кораблики.

ГУНКАН – ЩО ЦЕ?
Гункан належить до виду ліпних суші. У процесі приготування не застосовується спеціальний килимок «макісу». Такі суші стають супутнім продуктом ролами. Гункани обертаються невеликими смужками норі, а, крім того, для них підходить і подрібнена начинка на рисовій подушці.

Алло, Лосось - це доставка піци в Запоріжжі, а також ролів і суші іншої різноманітної азіатської кухні.


Шеф-кухар зі своєю командою довго працювали над складом наших страв для того, щоб ми змогли запропонувати вам вишуканий смак та демократичні ціни.
Ми завжди вибираємо надійних постачальників і використовуємо тільки свіжі та якісні продукти, тому що цінуємо Ваше здоров'я та свою репутацію.
Замовити їжу легко та зручно можна на нашому сайті. Для цього необхідно вибрати потрібні позиції та оформити замовлення.

Також ми приймаємо замовлення за телефоном: 0800330523 (безкоштовно по Україні).


Доставка їжі може бути безкоштовною при замовленні на мінімальну суму, але ця сума може відрізнятись залежно від району доставки. Детальну інформацію уточнюйте у менеджера під час замовлення.

Лосось знає, як зробити вашу вечерю смачнішою! Спробуйте нашу кухню один раз і Ви більше не зможете відмовитися!