Бандай


Рис, норі, креветка, бекон, соус "Спайсі", темпура, 8 шт.

155.00
240 г

Прийнято вважати, що невід'ємний інгредієнт ролів - сире рибне філе. Однак таке твердження не вірне. Існує безліч різновидів страви, в яких риба відсутня зовсім. В "Алло, Лосось" можна замовити доставку ролів у Запоріжжі, виготовлених на основі морепродуктів, наприклад, "Бандай" із креветками.

Що входить до ролів "Бандай"?

"Бандай" - один із найпопулярніших рецептів приготування ролів без риби. Завдяки мінімуму компонентів ця страва характеризується збалансованим смаком. Якщо ви бажаєте замовити роли додому в Запоріжжі, однозначно варто звернути увагу на "Бандай". Ласощі не тільки смачні, але й корисні. До його складу входять такі інгредієнти:

  • філе креветок;
  • рис;
  • водорості норі;
  • бекон;
  • соус "Спайсі";
  • темпура.

Рис підходить виключно оригінальних японських сортів ("суміші" або "шарі"). Він має належну консистенцію, клейкість, смакові якості. Кухарі з Країни Вранішнього Сонця стверджують, що тільки з цих різновидів можна створити по-справжньому смачні роли, суші.

Водорості норі - невід'ємний компонент традиційної японської кухні. Вони смачні і несуть користь для людського організму, оскільки містять йод, солі та інші макро-, мікроелементи.

Свинячий бекон - інгредієнт, доданий європейськими гурманами. Він оригінально доповнює смак ролів. Соус "Спайсі" - варіація майонезу з великою кількістю гострого перцю та інших прянощів. А темпура - це кляр, що складається з борошна, холодної води і яєчного жовтка.

Замовляйте рол "Бандай" з доставкою у нас

Якщо ви хочете насолодитися унікальною японською стравою, адаптованою під смакові пристрасті українців, рекомендуємо замовити роли в Запоріжжі в компанії "Алло, Лосось". Ми порадуємо швидкою доставкою, свіжістю і неперевершеним смаком кожної страви.


Додайте напої до вашого замовлення

Суши Запорожье, Фанта 1,25 л

Фанта 1,25 л

Суши Запорожье, Кока Кола 1,25 л
Суши Запорожье, Спрайт 0,33 л ж/б

Спрайт 0,33 л ж/б

Суши Запорожье, Кока Кола 0,25 з/б

Кока Кола 0,25 з/б

Суши Запорожье, Бон Аква 0,5 л б/г

Бон Аква 0,5 л

Суши Запорожье, Фанта 0,75 л
Суши Запорожье, Морс Імбир-Лимон 330 мл

Імбир, Лимон, цукор, очищена вода, 330 мл

Власне виробництво.

Суши Запорожье, Морс "Смородина"
Ягоди Смородини, цукор, очищена вода. Власне виробництво.
Суши Запорожье, Кока Кола 0,75 л

Кока Кола 0,75 л