Хоккайдо


Рис, норі, Тигрова креветка, слабосолоний лосось, томаго, сир "Філадельфія", сир "Чеддер", сир "Пармезан", соус "Унагі", чорнило каракатицы, 8 бочонков.

255.00
270 г

Рол "Хоккайдо" - це унікальна новинка азіатської кухні від нашого шефа. Страва поєднує в собі ніжний сир, смачну креветку та пікантну рибу, тому дарує неймовірне гастрономічне задоволення. Цей рол можна віднести до преміум-класу, адже він створений з добірних морепродуктів. На окрему увагу заслуговує естетика страви - "Хоккайдо" має апетитний і привабливий вигляд. Якщо ви ще не знаєте, де замовити найкращі суші в Запоріжжі, "Алло, Лосось" пропонує оцінити старання сушистів, адже слова зайві в цьому випадку.

Що входить до ролу "Хоккайдо"?

Цей рол не можна назвати традиційною азіатською стравою, адже в рецептурі передбачено використання кількох видів сирів. Крім того, рис забарвлюється в чорний колір за допомогою чорнила каракатиці, тому частування набуває нетривіального вигляду.

Основні інгредієнти:

  • рис, пофарбований за допомогою чорнила каракатиці;
  • водорості норі;
  • тигрова креветка;
  • слабосолений лосось;
  • томаго;
  • соус "Унагі";
  • три види сирів ("Філадельфія", пармезан і чеддер).

Доставка ролів у Запоріжжі від "Алло, Лосось" - це чудовий спосіб урізноманітнити свій обід або вечерю, адже порція досить велика (270 г). Рол "Хоккайдо" складається з 8 шматочків із великою кількістю начинки, адже ми не економимо на інгредієнтах. За бажання ви можете замовити його без соусу.

Замовляйте рол "Хоккайдо" з доставкою у нас

Якщо ви хочете скуштувати рол "Хоккайдо", мерщій оформляйте заявку на нашому сайті або скористайтеся контактним номером телефону. Щоб розрахувати вартість замовлення і доставки, скористайтеся онлайн-калькулятором.

Не відмовляйте собі в задоволенні - відкривайте нові горизонти кухні Азії разом із ролами "Хоккайдо" та компанією "Алло, Лосось".


Додайте напої до вашого замовлення

Суши Запорожье, Фанта 1,25 л

Фанта 1,25 л

Суши Запорожье, Кока Кола 1,25 л
Суши Запорожье, Спрайт 0,33 л ж/б

Спрайт 0,33 л ж/б

Суши Запорожье, Кока Кола 0,25 з/б

Кока Кола 0,25 з/б

Суши Запорожье, Бон Аква 0,5 л б/г

Бон Аква 0,5 л

Суши Запорожье, Фанта 0,75 л
Суши Запорожье, Морс Імбир-Лимон 330 мл

Імбир, Лимон, цукор, очищена вода, 330 мл

Власне виробництво.

Суши Запорожье, Морс "Смородина"
Ягоди Смородини, цукор, очищена вода. Власне виробництво.
Суши Запорожье, Кока Кола 0,75 л

Кока Кола 0,75 л