Дабл Ебі


немає в наявності

Рис, норі, креветка, сир "Філадельфія", яблуко, топпінг вишневий, 8 шт.

Якихось кілька десятиліть тому майже ніхто з українців не знав про таку страву, як суші, роли. Але поступово вони все більше стали привертати увагу гурманів. Сьогодні майже не залишилося людей, які жодного разу не куштували цей японський витвір кулінарного мистецтва. Роли стали почесною стравою на святкових столах і чудовим вибором для звичайної сімейної вечері.

Що входить до ролу "Дабл Ебі"?

Роли та суші вирізняються непередбачуваними поєднаннями різноманітних продуктів: риби, м'яса, морепродуктів, овочів, фруктів і безлічі різних соусів. Якщо ви любите яскраві нетривіальні смакові рішення, тоді вам в "Алло, Лосось". У нас ви знайдете найкращі суші в Запоріжжі. Багато гурманів звертають увагу на рол "Дабл Ебі", який ви можете замовити на нашому сайті.

Страва полюбилася шанувальникам японської культури завдяки незвичайному смаку, який забезпечують особливі інгредієнти Дуже смачний рол "Дабл Ебі" приготовано з таких продуктів:

  • сиру "Філадельфія";
  • водоростей норі;
  • японського рису;
  • креветки;
  • яблука.

Незвичайне поєднання складових підкреслює смачний топінг, який додають до страви.

Замовляйте рол "Дабл Ебі" з доставкою у нас

Якщо ви бажаєте замовити роли додому в Запоріжжі, вам неодмінно слід ознайомитися з меню "Алло, Лосось". У нас ви знайдете улюблені японські ласощі, а ціни неодмінно вас порадують. Широкий асортимент страв східної кухні, піци, напої допоможуть зробити ваш вечір ідеальним у найкоротші терміни. В "Алло, Лосось" найшвидша і найвигідніша доставка ролів у Запоріжжі. Замовивши частування у нас, ви можете бути впевнені, що страви негайно потраплять на ваш стіл і порадують свіжістю вас і ваших гостей.


Додайте напої до вашого замовлення

Суши Запорожье, Фанта 1,25 л

Фанта 1,25 л

Суши Запорожье, Кока Кола 1,25 л
Суши Запорожье, Спрайт 0,33 л ж/б

Спрайт 0,33 л ж/б

Суши Запорожье, Кока Кола 0,25 з/б

Кока Кола 0,25 з/б

Суши Запорожье, Бон Аква 0,5 л б/г

Бон Аква 0,5 л

Суши Запорожье, Фанта 0,75 л
Суши Запорожье, Морс Імбир-Лимон 330 мл

Імбир, Лимон, цукор, очищена вода, 330 мл

Власне виробництво.

Суши Запорожье, Морс "Смородина"
Ягоди Смородини, цукор, очищена вода. Власне виробництво.
Суши Запорожье, Кока Кола 0,75 л

Кока Кола 0,75 л