Моті-Бокс


Моті "Груша" 1 шт, Моті "Ніжне Рафаело" 1 шт, Моті "Манго" 1 шт, Моті "Соковите Ківі" 1 шт, Моті "Вишневий Штрудель" 1 шт, Моті "Ярка Малина-М'ята" 1 шт.

555.00 519.00
360 г

Японський десерт моті - смачна, ситна, але водночас дієтична солодкість, яка подобається багатьом ласунам. Сьогодні з'являється дедалі більше шанувальників цієї страви, бо моті дуже корисні, бо приготовані з легкого рисового борошна з додаванням різних фруктів. Гурманів приваблює і цікавий зовнішній вигляд, і схожість начинки з морозивом.

Що входить у "Моті-Бокс"?

 Чи варто витрачати час на готування, якщо можна замовити ідеальні десерти в Запоріжжі з доставкою на сайті "Алло, Лосось"? У нас ви знайдете багато різних варіантів цих ласощів.

Для зручності клієнтів ми створили спеціальну пропозицію - "Моті-Бокс". До неї входять 6 видів моті:

  • "Груша";
  • "Манго";
  • "Банан - Шоколад";
  • "Баунті";
  • "Соковитий ківі";
  • "Груша Дор Блю".

Солодощі упаковані в акуратну коробочку, яка має святковий вигляд і може стати ідеальним подарунком до свята. Купувати "Моті-Бокс" до того ж вигідно. З ним ви можете познайомитися одразу з кількома смаковими рішеннями.

Замовляйте "Моті-Бокс" із доставкою у нас

Відвідавши сайт "Алло, Лосось!", ви неодмінно знайдете улюблені види японських ласощів. А замовивши у нас "Моті-Бокс", ви насолодитеся смачними кондитерськими виробами за вигідною ціною. Ми постійно дбаємо про своїх клієнтів, тому акцентуємо увагу на свіжості та відмінній якості продукції. Крім солодощів, у нас можлива доставка ролів у Запоріжжі на вигідних умовах. Оформити замовлення можна як на сайті, так і за вказаним номером телефону.


Додайте напої до вашого замовлення

Суши Запорожье, Фанта 1,25 л

Фанта 1,25 л

Суши Запорожье, Кока Кола 1,25 л
Суши Запорожье, Спрайт 0,33 л ж/б

Спрайт 0,33 л ж/б

Суши Запорожье, Кока Кола 0,25 з/б

Кока Кола 0,25 з/б

Суши Запорожье, Бон Аква 0,5 л б/г

Бон Аква 0,5 л

Суши Запорожье, Фанта 0,75 л
Суши Запорожье, Морс Імбир-Лимон 330 мл

Імбир, Лимон, цукор, очищена вода, 330 мл

Власне виробництво.

Суши Запорожье, Морс "Смородина"
Ягоди Смородини, цукор, очищена вода. Власне виробництво.
Суши Запорожье, Кока Кола 0,75 л

Кока Кола 0,75 л